گردشگری یک فرایند عاشقانه نیست ؛ صنعت است / به فرزندان مان ستم می کنیم

این فهرست توصیه های مختلفی را شامل می شود، از جمله شرکت های گردشگری ماچو پیکو که به طور مرتب در آخرین کتابهای راهنمای مسافرت پرو ، بررسی سایت ها، انجمن های گردشگری، و همچنین برخی از بینش شخصی، برجسته می سایت mgtours شوند. این فهرست شامل برخی از شرکت های معتبر و معتبر در پرو است. آیا هزینه تورهای لحظه آخری مقرون به صرفه است؟ از مزیت های اصلی خرید از این وب سایت می توان به قیمت بسیار مناسب بلیط ها اشاره کرد حتی چنان چه پرواز مسافر به دلیل نبودن اسم مسافر در لیست مسافران به خاطر خطای کوچکی کنسل شود، فلایتیو در اولین پرواز ممکن، بلیط را برای مسافر تهیه کرده و مابهالتفاوت هزینههای بلیط را خود متقبل شده و هزینه اضافی برای کاربران وجود نخواهد داشت. پنج روز / چهار شب مسافرتی Inca Trail به طور قابل توجهی گران تر از اکثر است، اما روز اضافی (بیشتر کلاسیک Inca Trail treks چهار روز یا سه شب) به شما می دهد زمان بیشتری برای کاوش ماچو پیکو خود را. این کلاسیک Inca Trail به ماچو پیکو (چهار روز / سه شب) گران تر از بسیاری است، اما مشتریان می توانند یک تجربه بسیار شخصی را با حداکثر 12 نفر در هر گروه (بدون حداقل) و دو راهنمایی برای گروه های بیش از هشت نفر Enigma همچنین به درمان راهنماهای و دست اندرکارانش، و همچنین کیفیت غذای آن، از خود افتخار می کند.

گروه ها حداکثر 16 نفر را دارند، اما میانگین اندازه گروه (بر اساس وب سایت Llama Path) از هشت تا 10 نفر است. Llama Path یکی از جدیدترین پیوندها به مدارس Cusco است، اما از زمان تأسیس آن در سال 2004، اداره شهرت بزرگی به خود اختصاص داده است. ایالات متحده در سال 1987 تاسیس شده و در سالهای گذشته، شهرت خوبی برای پیاده روی، سوارکاری، پیاده روی و پیاده روی در جنوب شرقی پرو داشته است. آبشار راین که به نام « زر رود » هم شناخته می شود در ۱۴ کیلومتری جنوب غربی راین و بر دامنه های جبهه ی شرقی کوه هزار فرو می ریزد.

به همین ترتیب، دریافتهای گردشگری بینالمللی که از طریق مقصدهای جهانی به دست میآید از ۲ میلیارد دلار در سال ۱۹۵۰ به ۱۰۴ میلیارد دلار در سال ۱۹۸۰، و ۴۹۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۰ و ۱۲۲۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۶ افزایش یافته است. صنعت گردشگري در ايران از نيم قرن پيش به اين طرف بهمنظور شناساندن مفاخر و تمدن ايران رسما شكل گرفت و براي اولين بار از سال ۱۳۱۴ ادارهای در وزارت داخله (وزارت كشور) به نام «اداره سياحان خارجي و تبليغات» تأسيس شد كه فعاليت آن محدود به چاپ نشريات و كتابچههای راهنمای گردشگري ايران بود. افراد بسیار از سراسر جهان هر ساله برای بازدید از این جزیره و قایقرانی روی دریاچه کنستانس به آلمان می آیند. همان طور که از اسم این وب سایت مشخص است، همیشه تورهای لحظه آخری اولویت کار این مجموعه هستند. مدت زمان پنج روزه به یک تجربه ترسیع آرام تر می رسد (بسیاری از اینکا Trail treks چهار روز طول می کشد)، در حالی که همچنین زمان بیشتری برای کاوش ماچو پیکو در روز آخر فراهم می کند. سفرهای پرو در چهار روز / سه شب کلاسیک Inca Trail به ماچو پیکو متمرکز شده است، که تمرکز آن را یک اپراتور به طور مداوم توصیه می کند.

آژانس مسافرتی ۹۰ سیر پرواز که مجری تورهای خارجی است و حدود ۲۰۶ هزار فالوور در اینستاگرام دارد و در جایگاه پنجم از نظر تعداد فالوور است. منطقه حفاظت شده لار در ۹۰ کیلومتری شمال شرق تهران با چشم اندازها و تنوع گونه های گیاهی و جانوری و نیزدشت های پوشیده از شقایق در خرداد ماه با طبیعت و اقلیمی کاملا متضاد با پارک ملی کویر، دوگانگی طبیعت تهران را به خوبی نشان می دهد. در وب سایت آسمان آبی می توانید بهترین و ارزان ترین پکیج هتل و پرواز را پیدا کنید زیرا این وب سایت منبع بسیار خوبی برای رزرو بلیط تمامی پروازهای داخلی و اماراتی است، همچنین شما می توانید با توجه به لیست جاذبههای گردشگری، مقصدهای مختلف را شناسایی کنید، سپس برای سفر خاطره انگیزتان برنامه ریزی کنید. در بین آژانسهای مسافرتی، آژانس آسمان آبی ﺭﻭﮊاﻧﻮ با ۸۰۸ هزار فالوور، بالاترین نرخ فالوور را دارد. در قدیم آب انبارها برای ذخیره کردن آبهای سطحی و ناشی از بارندگی استفاده میشدند تا در فصول کم آبی و خشکسالی از آب آنها بهره ببرند.

قیمت پله ها برای چهار روز یا سه روزه اینکا مسیر پیاده روی رقابتی با خروج قابل اعتماد روزانه است. این گذرگاه ثابت، پنج روز یا چهار شب مسافرت اینکا پیاده روی است، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ها رها می شود. اگر بخواهیم به معرفی تورهای لحظه آخری بپردازیم، باید بگوییم آژانس های مسافرتی که انواع تورها را برگزار می کنند در مواقعی که ظرفیت هواپیما تکمیل نشده و تعدادی از صندلی ها خالی هستند و گاهی اوقات که هتل ها با تخفیف ویژه اتاق هایشان را ارائه می دهند، تورها را لحظه آخری با هزینه بسیار کمی ارائه می دهند که بسیار مقرون به صرفه می باشد. انتخاب خرید بلیط پرواز بصورت آنلاین به شما این آزادی را می دهد که هزینه های شرکت های هواپیمایی مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و در مورد بهترین بلیط که می توانید با کمترین هزینه داشته باشید تصمیم بگیرید، وب سایت هایی برای مقایسه هزینه ها اختصاص داده شده است که می توانید از آن استفاده کنید زیرا وب سایت های شرکت های هواپیمایی بهترین مکان برای خرید بلیط ارزان هستند. یکی از بزرگ ترین مزیت وب سایت الی گشت که منجر به تمایز این وب سایت نسبت به سایر دیگر وب سایت ها شده است این است که شما می توانید علاوه بر خرید بلیط تورهای مسافرتی، امکان خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، بیمه مسافرتی و رزرو هتل را نیز داشته باشید.

از بازدید موزه ها گرفته تا تماشای هنر و موسیقی و خوردن غذا های بی نظیر و ارزان قیمت را می توانید در این شهر تجربه نمایید. شما می توانید در وب سایت مارکوپولو همانند بقیه وبسایت های اینترنتی لیست کاملی از تورهای مختلف گردشگری را بیابید، سپس با کارشناسان مارکوپولو تماس بگیرید و تور مورد نظر خودتان را خریداری کنید. وقتی نوبت به رزرو پرواز می رسد، مسافران با گزینه های متعددی روبرو می شوند از جمله خرید بلیط در فرودگاه، تماس مستقیم با یک شرکت هواپیمایی یا مراجعه به یک آژانس مسافرتی، با این حال یک گزینه هم وجود دارد که امروزه بسیار استفاده می شود و آن هم رزرو آنلاین بلیط است. در این میان برخی از نقاط طبیعت شمال ایران هنوز بکر و ناشناخته مانده است و بسیاری از مردم از این جاذبهها اطلاعی ندارند. این شرکت از سال 2002 تاکنون مجاز شناخته شده اپراتور Inca Trail بوده است و همچنین مسیرهای جاده ای متعدد و تور را به ماچو پیکو ، دره مقدس و سایر نقاط در سراسر پرو راه می دهد. امتیازات در نظر گرفته شده برای شخص گردشگر بدین شرح است: ورود و خروج لوازم شخصی متعارف با اعمال معافیتهای گمرکی، خروج صنایع دستی یا محصولات مجاز کشور با مراعات آییننامه مربوط، خروج کتاب و مطبوعات با حفظ جنبه تجاری آن و استفاده از تسهیلات ویژه گمرکی.

Andean Treks با Inca Tours و Travel Adventure SAC، اپراتور Inca Trail دارای مجوز رسمی مجاز است. در حال حاضر 175 اپراتور Inca Trail دارای پروانه قانونی در پرو هستند که هر ساله آژانس های جدیدی به آن اضافه می شوند. همچنین حضور مکرر در راهنماهای مختلف در پرو، این شرکت همچنین از وزارت گردشگری پرو (بهترین آژانس مسافرتی در کوشکو 2006؛ بهترین اپراتور تور گشت و گذار 2011) دریافت کرده است. گفته میشود این مسجد در دوران فتحعلی شاه قاجار و به دستور والی کردستان ساخته شده است. همانند خانههای قدیمی دیگر، قدمت این خانه نیز به دوران قاجار باز میگردد. در ده سال گذشته تا به امروز بسیاری از کشور های اطراف ایران با هدف جذب گردشگر بیشتر با تمام توان پا به میدان این صنعت گذاشتند و بر درآمدهای ملی خود افزوده اند و از مزایای توریسم و سرمایه گذاری در این زمینه سود هنگفتی را برای کشورشان بوجود آورده اند ولی متاسفانه کشور ما ایران با وجود بسیاری از ویژگی های لازم برای صنعت گردشگری نتوانسته است دراین میدان سهم واقعی خود را بدست آورد و از رقیبان تازه به دوران رسیده خود بسیار فاصله دارد.با توجه به اینکه مدیران و مسئولین دولتی با وجود وضع قوانین حمایتی برای این صنعت˓نتوانسته اند به اهداف اصلی خود برسند˓نیاز به بازنگری و تغییراتی در ساختار ساختمان این صنعت در کشورمان ضروری احساس می شود.

این است که در سالهای اخیر برخلاف بسیاری از كشورهای جهان مانند ترکیه، مالزی، تونس و قبرس که رشد قابل توجه ای در صنعت گردشگری داشته و به درآمدهایی هنگفتی از این طریق دست یافتهاند، کشور ما بهرغم برخورداری از جاذبههای فراوانی که ما را بهصورت بالقوه جز ده کشور اول دنیا در این زمینه قرار میدهد، رتبه نامطلوب 57 را در این صنعت داراست. هنوز هم عرصه برای فعالیتهایی در زمینه اجاره ماشین (با راننده یا بدون راننده) وجود دارد. در صورتی که شما دوست دارید این ورزش جذاب را بیاموزید، به راحتی آموزشهای لازم در این زمینه به شما داده خواهد شد.

شرکت قصر سفر ماهان، که خود مجری تورهای داخلی و خارجی است، با اختلاف نسبتا بالایی و با ۲۴۶ هزار فالوور جایگاه دوم را دارد و اطلاعات تورهای لحظه آخری را در این صفحه اعلام میکند. با توجه به این که با افزایش میزان تولید در بیشتر موارد صرفه های ناشی از مقیاس یا تولید انبوه موجب کاهش هزینه تمام شده هر واحد محصول تولیدی می گردد. در هر صورت این تورها کاملا به نفع مسافران هستند و اگر بتوانید برای مقصد مورد نظر خود یک تور لحظه آخری رزرو کنید قطعا سفری کم هزینه را تجربه خواهید کرد. گردشگری کسب و کار این تور برای انجام معاملات تجاری، شرکت در جلسات تجاری، کارگاه ها یا کنفرانس ها در نظر گرفته شده است.هدف گردشگری کسب و کار عمدتا مشاغل حرفه ای می باشد. اما اجازه ندهید ریشه های غیر محلی شما را از بین ببرند: اینها بچه ها از بالا و پایین ترین تاریخ گذشته پرو ساخته اند و آژانس مسافرتی ماجراجویانه ای که در حال حاضر در سراسر آمریکای جنوبی فعالیت می کند، کار کرده است. آفر تور که در زمینهی تهیهی خدماتی مانند هتل و همچنین خرید تور فعالیت دارد، صفحهی اینستاگرام ۲۲۲ هزار فالووری خود را با نام مجله گردشگری آفرتور معرفی میکند و به معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان میپردازد.

مواردی مانند حقوق گردشگری که مرتکب جرم شده و نمیدانسته که در آن مقصد، عمل مذکور جرم است.جرائم علیه گردشگران، حقوق گردشگر در مقابل جرائم میزبان، حقوق گردشگر در مقابل ارائهکنندگان خدمات، حقوق گردشگر در ارتباط با دیگر گردشگران. به کشف دنیایی که تا به حال ندیدید. با فلایتیو که امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما را فراهم کرده بهترین بلیط پرواز داخلی را انتخاب کنید و راهی سفری برای کشف شوید. پس از طرف فلایتیو شما را به کشف دعوت میکنیم. در بازاریابی گردشگری ما یک کشور را با تمام مردم، آداب و رسوم و تاریخ را به یک انسان عرضه میکنیم. دوربین، موبایل و تمام وسیله های حساس به آب را در صورت امکان همراه نبرید و اگر هم بردید آن ها را در کیسه های ضد آب بگذارید. بزرگ ترین مزیتی که سایت علی بابا نسبت به بقیه سایت ها دارد این است که امکان رزرو هتل را برای همگان فراهم کرده است و شما می توانید با توجه به امکانات این وب سایت پکیج تورهای مسافرتی نیز تهیه کنید. در وب سایت مقتدر سیر با لیست کاملی از تورهای مسافرتی به چندین مقصد گردشگری دنیا و تورهای مسافرتی مشهد، قشم و کیش مواجه می شوید و شما می توانید با انتخاب مقصد مورد نظرتان از لیست کامل تورها چندین مقصد را انتخاب کرده و رزرو کنید.

در این وب سایت همانند دیگر وبسایت های گردشگری، لیست کاملی از انواع تورهای داخلی و خارجی وجود دارد که شما می توانید با توجه به شرایط مالی و زمانی خود، تور مناسب را برای خود و خانواده تان پیدا کنید. هنگامی که در سایت های اینترنتی به دنبال بلیط خوب و دلخواه خود می گردید، می توانید از تسهیلات بانکی آنلاین برای پرداخت استفاده کنید. اما اگر به دنبال لوکس هستید، احتمالا دوست نگرش آژانس است: “ما به چیزهای شگفت انگیز در زندگی ایمان داریم و به عنوان مهمانانمان، ما می خواهیم زمان خود را با ما به همان اندازه لوکس، آرامش بخش و لذت بخش داشته باشیم”.

Andean Treks در اواخر دهه 1970 توسط گروهی از دوستان خارجی که در کوسکو زندگی می کردند تاسیس شد. آژانس مسافرتی نیلسا گشت، صفحه بعدی است که با ۱۰۹ هزار فالوور در اینستاگرام فعالیت دارد و عمدهی فعالیت آن در زمینهی تورهای داخلی است. روز بعدی گشت و گذار خود را به خانه هنرمندان ایران اختصاص دهید. Q’ente از سال 1995 در آندورای پرو تاسیس شده است، عمدتا به عنوان یک تور ماجراجویی و شرکت گشت و گذار. تعداد گردشگران ورودی ترکیه در سال ۲۰۰۴ نزدیک به ۱۸ میلیون نفر بود. فیلبند در سالهای اخیر مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است. با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس ها و خدمات مسافرتی نظیر خرید اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور مسافرتی به صورت آنلاین به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته با تحت پوشش قرار دادن اکثر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی، به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود. یکی از این بخش ها صنایع دستی میباشد. از طریق این وب سایت امکان خرید بلیت هواپیمای داخلی، خارجی، قطار، اتوبوس، بیمه مسافرتی، رزرو هتلهای داخلی و خارجی و خرید پکیج هتل و پرواز وجود دارد.