کلید ویلا

ویلا نیم پیلوت به ویلایی گفته می شود که به صورت یک نیم طبقه فاصله دارد و معمولا این نیم طبقه، اتاق خواب می باشد. این شهر چشم انداز بسیار خوبی دارد زیرا روز به روز به تعداد گردشگران آن افزوده شده و صنعت گردشگری را افزایش می دهد. در ایران نیز امکان ساخت ویلا به دلیل افزایش جمعیت در شهر ها وجود ندارد ولی در اطراف شهر ها خصوصاً در مناطق خوش آب و هوای شمال کشور ویلاهای زیادی به چشم می خورند و هر ساله بر تعداد آن ها افزوده می شود. یکی از ویژگیهای مثبت خانههای دوبلکس چشم انداز است که چون طبقه دوم در ارتفاع از زمین قرار دارد شما میتوانید از چشمانداز و همچنین ویوی آن استفاده کنید و این امر برای افرادی که در شمال کشور سکونت دارند بسیار میتواند هیجانانگیز باشد زیرا شمال کشور دارای طبیعتی بسیار فوقالعاده سرسبز و زیبا و خوشآب و هوا میباشد که بسیاری از افرادی که مایل به سکونت و خرید ویلا در استان گیلان هستند علاقهمند به داشتن بالکن برای ویلای خود هستند تا بتوانند از چشم انداز آن که معمولاً چشماندازی رو به طبیعت، چمنزار، جنگل، دریا و کوه است استفاده کنند و لذت ببرد.

این است سریع راه حل یک مشکل با ویلا

وی دیروز در گفتوگو با همشهری جزئیات بیشتری از ماجرای این سرقت را توضیح داد و گفت: «ساعت حدود ۳ بامداد بود. نکتهای که برای ساخت ویلاهای نیم پیلوت باید در نظر گرفت این است که درست است ویلاهای نیم پیلوت نسبت به ویلاهای فلت دارای ظاهر و زیبایی بیشتری هستند اما هزینه ساخت ویلاهای نیم پیلوت بیشتر از ویلاهای فلت میباشد. ویلاهای شمال کشور به دلیل قرار گرفتن در معرض عوامل جوی گوناگون و رطوبت بالا باید دارای ویژگیهای مناسبی باشند تا در کوتاه مدت دچار فرسایش و آسیب دیدگی نشوند. طبق این مساله باید به نحوی طراحی شود که در اثر عوامل گفته شده امکان سقوط آن وجود نداشته باشد. در شمال کشور شما شاهد تعداد زیادی خانههای نیم پیلوت هستید این خانهها دارای طرح های متفاوت میباشند که در واقع با ایجاد یک نیم طبقه برای یکی از اتاقهای خود به وجود میآید که در زیر نیم طبقه اش میتواند هم جای پارکینگ باشد و یا انباری یا موتورخانه. البته قابل ذکر است که ساختن خانههای تریپلکس برای افراد زیادی امکانپذیر نیست و افرادی که از نظر مالی محدودیتی ندارند میتوانند این خانهها را برای خود بسازند.

همه و همه می توانند عناصر جذاب و مدرنی را به ویلای جنگلی شما اضافه کنند و آن را به مکانی عالی برای اقامت های تابستانی شما تبدیل نمایند. اگر قصد خرید ویلا در شمال کشور را دارید از هر نوع سبک معماری فلت دوبلکس تریپلکس و نیم پیلوت، میتوانید با مشاوران خبره مجموعه دیجی ویلا تماس حاصل نمایید تا ویلاهایی با طرحهای مدنظر شما را به شما معرفی کنند. دیجی ویلا بزرگ ترین سایت خرید و فروش ملک در استان گیلان و در سطح کشور میتواند در این زمینه شما را همراهی کند. با دیجی ویلا همراه باشید. ویلا دوبلکس از این نظر به عنوان پرفروش ترین نقشه ویلایی در شمال محسوب می شود که، میتواند در طبقه همکف دارای سالن بزرگ با آشپزخانه ای فول امکانات و یک اتاق خواب مستر به عنوان اتاق مهمان و یا اتاقی برای افراد مسن سال باشد که توانایی بالا رفتن از پله را ندارند، و این سبک ویلا دوبلکس در طبقه اول به طور حتم دارای نشیمن متوسط و دلپذیر به همراه دو یا 3 خواب مستر که بستگی به متراژ ویلا و جمعیت افراد داشته باشد، همچنین تراسی بزرگ و دلباز رو به دریا و جنگل باشد که حس واقعی ویلا را با مناظر زیبای اطراف خود به مالک نشان دهد.

به گزارش همشهری آنلاین، «سارقان بیرحم میخواستند با قمه، ضربهای به سرم بزنند که دستانم را بالا بردم و همین باعث شد ضربه قمه به دستم اصابت کند و از مرگ فرار کنم.» این گفتههای مردی جوان است که با اجاره ویلایی در کردان به همراه همسر و دوستانش به آنجا رفته بودند اما ناگهان با دزدانی روبهرو شدند که از روی دیوار به داخل ویلا پریده و آنها را محاصره کردند. ویلاها با پلهها دارای طرحهای بسیار مختلفی هستند که همه این طرحها در چاپ طرح اصلی میگنجد که یکی از پرطرفدار ترین آنها ساخت ویلاهایی با معماری نیم پیلوت است. به همین دلیل لازم است در زمان خرید به مواد سازنده و جنس تاب بسیار دقت کنید. اما هر اندازه ویژگیهای ویلای شما خوب باشد و امکانات کامل را داشته باشند، باز هم لازم دارید که قسمتهای مختلف ویلا را در هر سال بازرسی کنید و وقت کافی را برای تعمیرات و نگهداری تاب برای باغ ویلا اختصاص دهید. عمر کوی نویسندگان حدوداً ۴۸ سال است و در سال ۵۳ بنا شدهاست. این پروژه در منطقه باشسکله قرار دارد. همچنین در این کارتهای مخصوص برای هر اقامتگاه، عکسهای مختلف هر ویلا قرار دارد که توسط صاحبان ویلا و یا تیم تخصصی اتاقک تهیه شدهاند.

ویلا خود را به واقعیت تبدیل کنید