دکوراسیون و طراحی داخلی رستوران سنتی-مدرن با استفاده از آجر – معماری و زندگی

رستورانهایی که طراحی داخلی و تشکیلات و نور پردازی و فضای مناسبی داشته باشند محیط گرم و صمیمی و شاد را برای مشتری تداعی می کنند. اگر با فضای بیرون ارتباطی ندارید، بهترین راه، شبیهسازی آن است. دیزی سبزیجات در این رستوران مخصوص علاقهمندان غذاهای گیاهی و گیاهخواران تدارک دیده شده است.پیش از سفارش غذا از شما با نان و پنیر و سبزی پذیرایی میکنند و میتوانید بههمراه دیزی خود سبزی خوردن و انواع ترشیها را میل کنید. در منوی این رستوران علاوه بر غذاهای ایرانی، غذاهای فست فودی نیز به چشم میخورد؛ در نتیجه از پیتزا تا کباب هرچه که بخواهید در این جا وجود دارد. این روش به دلیل داشتن قیمت مناسب و کارایی بالا در اکثر پروژه ها برای هدایت آب در فضای روف گاردن ها مورد استفاده قرار میگیرد. پس به جای صندلی های پلاستیکی یا فلزی از صندلی های شیکی که مخصوص فضای باز طراحی شده اند و در برابر هرگونه شرایط جوی بسیار مقاوم هستند را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در فصول سرد و بارانی سال که دیگر امکان استفاده از فضای باز باغ و یا رستوران خود را ندارید باید صندلی های خود را جابه جا کنید. پوشش گیاهی مورد نظر بایستی مقاومت فضای باز را داشته و علاوه بر مقاومت زیبایی و تراکم مناسب را برخوردار باشد.

توضیح این نکته لازم به نظر میرسد که اطلاعات درج شده در هر قسمت با در نظر گرفتن میانگین نظرات کاربران صورت گرفته است و همین طور بهدلیل شرایط موجود پس از شیوع ویروس کرونا، امکان افزایش قیمت در منوی غذاها وجود دارد. به قول معروف کمتر، بیشتر است. با طولانی شدن روزها و گرم تر شدن هوا تمایل مردم برای رفتن به رستوران و کافی شاپ های فضای باز بیشتر میشود. دکوراسیون داخلی کافه رستوران بایستی با حس همراه باشد. در طراحی دکوراسیون رستوران سنتی از مصالح طبیعی نظیر چوب و سنگ و … در صورتی که میخواهید خوشمزهترین طعم غذا را در کرمان تجربه کنید، بهتر است سراغ رستوران هتلهای لوکس کرمان بروید. اگر میخواهید طعم یک کباب حسابی را در کرمان تجربه کنید، سراغ رستوران سر کباب بلوار جمهوری بروید. در هزار و یک شب میتوانید در حیاطی باصفا روی تختهای چوبی نشسته و یک غذای بینظیر ایرانی را تجربه کنید. با گیاهان براحتی میتوانید فضای باغ را تقسیم بندی کنید و روشنایی صحیح میتواند در شب فضای رستوران باغ را گرمتر و دل انگیزتر کنید. منبع عکس: ناشناس، عکاس: نامشخصرستوران بیستانگو از مجللترین هتل رستوران های شهر تهران است که گرچه با عنوان رستوران فرانسوی در تهران شهرت دارد، منویی گسترده از انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و گیاهی را به مشتریان ارائه میدهد.

در آخر باید ذکر شود که یک رستوران در فضای باز نیاز به هزینه هایی جهت تامین مکان و تجهیزات، مجوز و استخدام نیروی کافی دارد. فضای وسیع، سقف بلند و شکست های زیاد داخل ساختمان و از طرفی حجم منسجم بیرونی و ارتباط زیاد آن با درون به دلیل وجود شیشه های سر تا سری بزرگ حساسیت تصمیم گیری را برای طراحی رستوران مدرن شیلان بالا می برد. و به خاطر ایفای نقش در این مجموعه به چین، تایوان و هنگ کنگ دعوت شد و وقتی اولین بار که در کنفرانس مطبوعاتی این سریال در چین، شرکت کرد، آنقدر هیجان زده و خوشحال بود که به قول خودش همراه با شادی مردم پشت میکروفون، جیغ میزد. در راهرو کافه رمنس یک آینه قدیمی وجود دارد که تقریبا همه آدمها قبل از وارد شدن به کافه با آن عکس میگیرند و در شبکههای اجتماعی به اشتراک میگذراند. یکی از مهندسان گروه مهندسی را استخدام نمایید و ایده های ذهنی تان را با وی در میان بگذارید. تمام سطوحی که در تماس مستقیم با مواد غذایی هستند باید از جنس استیل زنگ نزن ، چوب ، ورق های سخت پلاستیکی یا سنگ باشد.

در منوی رستوران البرز از انواع کبابهای ایرانی گرفته تا استیک و اردک شکم پر و غذاهای متنوع دریایی به چشم میخورند.رستوران البرز در سالنهایی در دو طبقه مختلف از مشتریان پذیرایی میکند. این رستوران در ساختمانی طراحی و ایجاد شده است که قبلاً یک خانه استیک(رستوران استیک) دو طبقه بوده است. و یا یک دیوار سبز می­ تواند یک جدا کننده جذاب بین دو فضای مختلف رستوران باشد. با این حال می توانید با توجه به سلیقه خود از رنگ هایی چون قرمز، آبی، قهوه ای و سبز انواع طراحی داخلی رستوران نیز استفاده نمایید. اگر از طرفداران غذاهای رستورانی هستید و دوست دارید تجربههای جدید داشته باشید، به شما پیشنهاد میکنیم در ادامه با ما همراه شوید. مهمان شما قطعا در انتخاب رستوران به مسائلی چون کیفیت و نوع چیدمان مبلمان فضای باز و تجهیزات شما اهمیت بسیاری میدهد. گلدان های کوچک می توانند در ساده ترین حالت مهمان میزهای غذاخوری سالن شما باشند.

با وجود کبابهای خوشمزهای که سرکباب دارد، قیمت منوی آن کاملاً به صرفه است. برای بسیاری از ساکنان پایتخت، گذراندن یک روز تعطیل با صرف غذا در رستوران های تهران همراه است. در این قسمت ابتدا سعی می کنیم تا به نکات و مولفه های مهمی که در طراحی فضای داخلی رستوران سنتی به آن ها نیاز داریم بپردازیم تا بتوانید به سادگی طراحی نمای داخلی سفره خانه سنتی را درک کنید. در طراحی و دکوراسیون داخلی موفق یک رستوران تا حد زیادی به چگونگی مشاهده (احساس) مشتری بستگی دارد. چون طراحی دکوراسیون از مهمترین مؤلفههای یک رستوران موفق است که شامل عناصر مختلفی میشود. هیچ چیز نمیتواند مشتری را بیشتر از یک سالن غذاخوری که فاقد تهویه مطبوع است، به ویژه در طول ماههای تابستان دور کند. دقت داشته باشید که حتی اسم رستوران هم عنصری از کل طراحی به شمار میرود. در این بحث بر اساس سبک کار موجود هم میتوان از آبنما های فواره ای استفاده نمود و هم از ابنماهای مدرن و شاخه ای بهره برد. باغچه آبشار با اینکه از جو شلوغ و فضای نسبتا بزرگی نیز برخوردار است، از قدرت سرویس دهی قابل توجهی نیز بهره مند بوده و می توانید در اوج شلوغی های این رستوران، حداکثر 15 تا 20 دقیقه منتظر ماند تا غذا و سایر سفارش هایتان برایتان سرو و جلوی شما قرار بگیرند.

اگر به عنوان یک مهمان از رستوران فضای باز خود در تابستان دیدن کرده و از حضور خود در آنجا لذت بردید. رستوران باغ بهشت تهران به عنوان یک رستوران سنتی، از جذابیتهای بصری زیادی جهت لذت بردن مشتریانش استفاده کرده است. مثال فوق به وضوح نشان می دهد که ایجاد یک محیط مناسب چقدر مهم است. رستوران مطبخ تا ساعت یک بامداد منوی کامل خود را عرضه میکند و از ساعت یک تا سه بامداد برگرها و اسنک با نوشیدنی ارائه میدهد.رستوران رز دیگر رستوران هتل استقلال است که چشمانداز زیبایی از کوههای شمال تهران دارد. بطور معمول رستوران هایی با شرایط فوق برای استفاده از فضای باز خود، محدودیت ساعتی قرار میدهند و مهمانان فقط تا ساعت ۱۱ شب میتوانند از این فضا استفاده کنند. فقط مهم این است که محیطی در فضای باز در اختیار مهمانان قرار دهند.

لیستی از رستوران های معروف کرمان را در اختیار دارید. اگر مکان رستوران که نقش تعیین کننده در سبک معماری رستوران دارد درست طراحی شده باشد و از طراحی های یکنواخت و تقلیدی استفاده نشده باشد در چنین مواردی مشتری فضای رستوران را بر خلاف ذهنیتی که از قبل در مورد تریاها و رستورانهای یکنواخت و خسته کننده داشته می بیند و جذب محیط رستوران می شود. اگر میخواهید در حق مهمانانتان لطفی کنید، نوشیدنی های آنهارا در لیوان ها بزرگ بلوری سرو نکنید. منو کافیشاپی رستوران قصر موج به همراه سرویس چای و قلیان در فضای باز این رستوران سرو میشود. از طرف دیگر، اگر به این دو مورد توجه نشود، می تواند فضای شما را بی مزه و حتی کسل کننده نشان دهد. دشت بهشت از آن دست رستورانهایی است که میتوانید در فضای دلچسب باغ، بهترین و خوشمزهترین کبابهای کرمان را تجربه کنید. این کلانشهر رستورانهایی دارد که دارد هر سلیقهای را پوشش میدهند و از غذاهای سنتی ایرانی گرفته تا غذاهای بینالمللی را سرو میکنند.

چون هر کدام در جای خاص خودش بر زیبایی محیط می افزاید. از این رستوران حتماً دیدن کنید؛ جایی که آسیاب بادی با ظاهر متفاوت و غذاهای خوشمزهاش توانسته در دل مردم جا باز کند. یکی از رستورانهای خوب کرمان، رستوران سنتی مکث است که در آن جا میتوانید حسابی با غذاهای سنتی کرمانی از خودتان پذیرایی کنید. اینجا جایی است که در منوی آن میتوانید انواع غذاهای خوشمزه فرنگی را با طعمهای بینظیر تجربه کنید. ما در طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک با رعایت تمامی اصول مربوط به این سبک، یک فضای یک را برای رستوران شما به وجود خواهیم آورد. چمن مصنوعی در رستورانها به دلیل تردد بالایی که دارند بعد از مدتهای طولانی همچنان زیبا باقی می ماند. در رستوران وکیل یک دیزی خوشمزه میل کنید؛ کیفیت غذاهای رستوران وکیل حتماً زیر زبانتان خواهد ماند. هر کافه دارای یک سبک طراحی است که باعث میشود از کافههای دیگر متمایز شود.

در روزهای جمعه و جشنهای رسمی بوفه ناهار نیز دایر است. در واقع هدف از راهاندازی این رستوران ارائه غذاهای خانگی و با کیفیت به علاقهمندان آنها است که بهدلیل مشغله امکان صرف غذا در خانه را ندارند. در روزهای گرم تابستان حتی با وجود تکه های یخ، نوشیدنی به سرعت گرم خواهد شد. یکی دیگر از بهترین رستوران های کرج که هم باغ است و هم رستوران. یکی دیگر از رستورانهای بزرگ در دل کرمان در بلوار جمهوری، رستوران آ اس پ است. فراموش نکنید که در طراحی محوطه روف گاردن رستوران حتما از سبک کلی رستوران بهره بگیرید. فراموش نکنید که تمامی این عوامل در کنار هم موجب رونق و بهبود کسبوکار شما میگردند. فضای دلنشین این رستوران در کنار کیفیت خوب غذا، شما را نمکگیر خواهد کرد. اگر در نزدیکی اقامتگاه و مجتمع پذیرایی کیخسرو اقامت دارید، رستوران سنتی کیخسرو یکی از بهترین رستورانهایی است که در کنار خوردن غذا میتوانید از نشستن در یک حیاط قدیمی لذت ببرید. از همان بدو ورودتان به این رستوران، با شربتهای خوش رنگ و خوش طعم از شما پذیرایی میکنند تا در مدت آمادهسازی غذا، از این نوشیدنیها لذت ببرید. اگر شرایط محیطی شما ایجاد می کند و متراژکارتان بزرگ است ، استفاد از یک فیلتر در ورودی کار بسیار مثبتی است ، به آن معنا که شما ، ورودی فرئی و اصلی را تعریف می کنید، هر دو دید به داخل دارند و با توجه به کاربری رستوران و شرایط آب وهوایی محل قرارگیری کار شما نتیایج آن بسیار خوب خواهد بود.

از دلایل محبوبیت چمن مصنوعی در رستوران ها شباهت بصری چمن مصنوعی با چمن طبیعی می باشد و همچنین در رستورانها چمن مصنوعی تزئینی برای القا کردن حس سرسبزی، طراوت، نشاط و زیبایی به فضا به کار می رود. این رستوران به دلیل وجود یک آبنمای کوچک، صدای پرنده و پخش موسیقی سنتی سبب شده تا فضایی بسیار دلچسب ایجاد شود که طرفداران بسیاری دارد. اگر نمیتوانید فضایی سرپوشیده را برای نشیمن آمادهسازی کنید، آلاچیقهای سرپوشیده با دیواره، گزینه خوبی هستند چرا که در فصل سرد سال نیز میتوانید به راحتی از مشتریان خود پذیرایی کنید. شکل ساختمان یک آسیاب بادی است؛ از پلههای سنگی آن که بالا میروید، فضایی متفاوت را به عنوان فضای داخلی رستوران میبینید که با موزیک ملایم و میز و صندلیهای چوبی، حسابی دلبری میکند. با رهی نو همسفر شوید تا با هم سری به بهترین رستورانهای کرمان بزنیم. برای صرفه جویی در وقت و جلوگیری از رفت و آمد بیش از حد مشتریان و یا کارمندان به داخل سالن رستوران، در فضای باز نیز یک ایستگاه خدمات رسانی قرار دهید. برای رستوران و یا کافه فضای بازی که در همسایگی آن محل سکونت قرار دارد، جلوگیری از آلودگی صوتی به عنوان یک رکن خیلی مهم تلقی میشود.