خرید از فروشگاه آداپتور شارژر لپ تاپ نوت بوک تهران دیوار-شارژر لپتاپ مستر جانبی

خرید از فروشگاه آداپتور شارژر لپ تاپ نوت بوک تهران دیوار-شارژر لپتاپ مستر جانبی

اگر ولتاژی که بر روی شارژر لپ تاپ شما نوشته شده است و ولتاژی که با مولتی متر مشاهده کردید، هیچ گونه تفاوتی نداشت، نشان می دهد که شارژر لپ تاپ شما هیچ گونه مشکلی ندارد. توجه داشته باشید که منبع تغذیه رایانه شما جریان متناوب از پریز دیواری را به جریان مستقیم تبدیل می کند که قطعات لپ تاپ می توانند از آن استفاده کنند. آزمایش خروجی ولتاژ DC منبع تغذیه با مولتی متر دیجیتال می تواند به شما در جلوگیری از هرگونه نگرانی و تشخیص منبع تغذیه نامناسب کمک کند.

آداپتور لپ تاپ لنوو سرریز

این شارژر ۲۰ ولتی قیمت مناسبی هم دارد و به راحتی می‌توانید آن را در فروشگاه‌های معتبر پیدا کنید. بهره گیری از متخصصین مجرب و آموزش دیده که همگی آموزش­‌های لازم در زمینه تعمیر تخصصی انواع لپ شارژر لپ تاپ hp تاپ را دیده‌­اند. در پایان هر مأموریت نیز، با امتیازدهی مشتریان کیفیت و کمیت کار آنها مورد بررسی قرار می­‌گیرد. مورد اول همان خروجی مثبت و مورد دوم خروجی منفی شارژر گفته می شود. زمانی که پراپ ها به خروجی های لپ تاپ وصل می شوند، اهم متر باید ولتاژ 19 ولت یا کمی بیشتر را نشان دهد.

در اولین قدم برای خرید شارژر، باید بدانید که قصد تهیه چه کیفیتی را دارید. شارژرهای موجود در بازار معمولا در دو کیفیت اورجینال و کپی عرضه می شوند. تشخیص شارژر اورجینال و کپی در ابتدا برای خریداران شاید امری سخت و دشوار باشد، ولی مواردی نیز هست که توجه به آنها تا حدی شما را در این زمینه یاری خواهد کرد.

  • در این مدت، اگر به هر دلیلی مشتری دستگاه را نپسندید، می تواند به فروشگاه مراجعه کرده و دستگاه را عوض کند.
  • چک کنید که لپ تاپ شما به شارژر، و شارژر به برق متصل شده باشد.
  • در صورتی که لپ تاپ شما هنوز شارژ نمی شود، آنچه را که باید انجام دهید در اینجا آمده است.
  • کد های خطای ماشین لباسشویی الکترولوکس اگر ماشین لباسشویی شما از هر برندی دچار خرابی و مشکلی شد،…
  • سعی کردیم بهترین و مهم‌ترین نکات هنگام خرید شارژر لپ تاپ را بررسی کنیم.

شارژر سالم نیز تا حدی صدا تولید می‌کند اما آنقدری نیست که به راحتی شنیده شود و کاربر را اذیت کند. اگر صدایی که از شارژر می‌آید آزار دهنده باشد و به نظر نرمال نباشد، حتما باید به یک تعمیرکار متخصص لپ تاپ مراجعه کنید و ممکنن است به تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ نیاز پیدا کنید. در این موارد ممکن است مشکل قابل تعمیر باشد اما در اکثر اوقات شارژر باید تعویض شود. آداپتور لپ تاپ زمانی که خراب می‌شود نشانه‌هایی دارد که بعضاً می‌توان از روی آن تشخیص داد که علت خرابی کجا است.

تعمیرات لپتاپ ایسوس

می‌­توانید در بخش طولی این بدنه را از هم جدا کنید و در انتها به صورت کامل از هم جدا نکنید تا بتوانید مجدد آن را به صورت دقیق در پایان کار به یکدیگر متصل کنید. جهت رفاه هر چه بیشتر مشتریان گرامی، نخستین سرویس اورژانس لپ تاپ در مشهد توسط این گروه معرفی و ارائه شده است. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی کالاوما فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

شارژر لپ تاپ Lenovo 20V 3.25A سر USB