آموزش صرافی کوکوین + ثبت نام و ترید در کوکوین با عکس و فیلم

گزینه بعدی که میتواند به شما جهت افزایش امنیت حساب کاربری Kucoin کمک کنید Email Safety Phrase است. این گزینه از حملات احتمالی فیشینگ ایمیل و وبسایت محافظت می‌کند. مانند تصویر بالا بر روی Send Code کلیک کنید تا یک کد شش رقمی برای حساب ایمیلی که با آن در صرافی کوکوین ثبت نام کردید ارسال شود.

صرافی کوکوین از بزرگترین صرافی های ارزدیجیتال جهان از نظر حجم معاملات و تعداد کاربران می باشد. صرافی کوکوین یکی از پرطرفدار ترین صرافی های ارز دیجیتال در معاملات فیوچرز و اسپات است. این صرافی متمرکز از سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته است بهترین خدمات مورد نیاز در این صنعت را برای کاربرانش فراهم کند. افزایش محبوبیت این صرافی در میان تریدر ها و سرمایه گذاران رمز ارزها در ایران به عنوان جایگزینی برای صرافی بایننس صورت گرفته است. در همین راستا در این مقاله قصد داریم نحوه ثبت نام در صرافی کوکوین و احراز هویت در آن را به صورت گام به گام آموزش دهیم.

اول، اینکه با شماره همراه خود ثبت نام کنند و دوم، اینکه از آدرس ایمیل استفاده نمایند. کد کشور ایران، در لیست کدهای تلفن این صرافی، برای ثبت نام وجود ندارد و ایرانیان فقط می توانند از طریق ایمیل ثبت نام کنند. ثبت نام در صرافی کوکوین ساده است کافی است تا فرم ثبت نام آن را تکمیل کنید و سپس برای استفاده از امکانات آن بااستفاده از Google Authenticator، تایید دو مرحله ای برای حساب خود فعال کنید. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ثبت نام در صرافی کوکوین وب سایت خود باشید. در صورتی که مراحل احراز هویت کامل را انجام ندهید نهایتا می توانید 5بیت کوین برداشت کنید. آموزش صرافی کوکوین با موبایل را با معرفی پنل معاملات فیوچرز ادامه می‌دهیم.

هر گاه آخرین قیمت به 205.1 می رسد، این سفارش تریگر می گردد و سفارش 100 لایت کوین با قیمت 205.1 انجام می گیرد. تولید کردند تا همه مردم امکان کار با کریپتوکارنسی را پیدا کنند. سپس در این مرحله، کادرها درست همانند تصویر پر کنید و در آخر گزینه Submit یا همان تأیید را بزنید.

آموزش واریز و برداشت با موبایل

اگر گزینه معاملات غیر همانی را فعال کنید، کوکوین کنترلی بر کیف پول شخصی شما نخواهد داشت و می‌توانید به هر میزانی که می‌خواهید معاملات خود را انجام دهید. این صرافی برای کاربران خود احترام و ارزش زیادی قائل است و با ایجاد این گزینه، اختیارات تام هر کیف پول را به خود کاربر واگذار می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص صرافی کوکوین عدم نیاز به vpn برای ورود است.

لیو گفت که کوکوین آنچه در کیف پول‌ها باقی مانده بود را به کیف پول‌های جدید منتقل کرد و سپس کیف‌ پول‌های قدیمی را از بین برد و سپرده‌ها و برداشت‌های مشتریان را مسدود کرد. در اواسط سال 2021 بود که برخی کشورها از جمله ایتالیا، آلمان، هلند و … تصمیم گرفتند محدودیت‌هایی بر صرافی باینانس اعمال کنند. این تصمیم باعث شد کاربرانی که از این کشورها در این صرافی فعال بودند، پلتفرم معامله‌شان را تغییر دهند. اواخر جولالی 2021، صرافی بایننس خبری اعلام کرد که همه کاربران را ناراحت و نگران کرد. بر اساس گفتگوی ما با این صرافی، ایرانیان حتی نیازی به تغییر آی پی نیز ندارند.

آموزش صرافی نوبیتکس و راهنمای کامل ثبت نام

آموزش صرافی کوکوین + ثبت نام و ترید در کوکوین با عکس و فیلم