آموزش تعمیرات ایسیو عملی در تعمیرگاه مجهز + 30% تخفیف فن آموزان | آموزشگاه آپادانا تبریز

البته ما در پارسیان صنعت خودرو ( یکی از بهترین آموزشگاه های ایسیو در تهران و کشور ) علاوه بر آموزش تعمیرات ای سی یو، 10 عنوان دیگر که مرتبط با سیستم برق خودرو و بردهای الکترونیکی خودرو هست را هم آموزش می دهیم. هدف این آموزشگاه از برگزاری دوره تعمیرات ecu خودروهای خارجی تربیت نیروی متخصص به بازار کار تعمیرات ecu است. در این راستا نحوه تشخيص و بررسي مكانيزم انواع سیستم های موتوری خودروهای جدید، شناخت آی سی های موجود روی کیلومتر و توانايي تشخيص و بررسي مكانيزم bcm,icu,ecm و…. به دلیل جدید بودن دوره تعمیرات ecu و تخصصی بودن کار تعمیرات آن، بهترین راه برای ورود به بازار کار آن، ثبت نام در دوره تعمیرات ایسیو است. توجه داشته باشید که مطالعه جزوه و کتاب یا مشاهده فیلم آموزشی برای یادگیری و آموزش تعمیرات ایسیو کافی نیست و شما بایستی بر روی ایسیوها به صورت عملی نیز کار کنید و به تمرین و تکرار بپردازید.

نحوه ثبت نام در دوره

بحث بازار کار این رشته را بخواهیم مطرح کنیم در کل ایران شاید ده یا 15 نفر هم نباشند که این کار را بصورت حرفه ای انجام بدهند. شما پس از گذراندن این دوره می توانید بصورت کاملا حرفه ای و بدون هیچ دغده ای وارد بازار کار شده و درآمد خوبی داشته باشید. با شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات ECU خودرو های سواری در مجتمع آموزشی آپادانا جزوات و نقشه های تعمیراتی به صورت رایگان در اختیار کارآموزان گرامی قرار گرفته می شود.

آموزش تعمیرات ایسیو عملی در تعمیرگاه مجهز + 30% تخفیف فن آموزان | آموزشگاه آپادانا تبریز

به عنوان مثال، یک سنسور در مبدل کاتالیزوری وجود دارد که سطح اکسیژن در سیستم اگزوز را کنترل می کند و مستقیماً به ECU متصل می شود. جهت ثبت نام و تکمیل مشخصات و همچنین انتخاب دوره مورد نظر بر روی دکمه “جهت ثبت نام کلیک فرمایید” در قسمت پایین و در قسمت توضیحات کلیک فرمایید. طوری که  در هر لحظه، اطلاعات خودرو را از سنسورهاي مختلفي که به آن متصل است، نظير سنسور دور موتور و سنسور دماي آب موتور دريافت کرده و سيگنال هاي مناسب را به خروجي هايی مانند انژکتورها و کويل اعمال میکند. پس از وارد کردن آدرس دقیق محل دریافت بسته و ثبت سفارش، پکیج شما اولین روز فرد بعد از ثبت سفارش، توسط همکاران ما به پست پیشتاز تحویل داده می شود. آدرس و مشخصات خود را کامل و دقیق وارد بفرمایید تا سامانه پست کشور در رساندن بسته به دست شما مشکلی پیدا نکند.

  • اگر یک یا چند مورد از این مقادیر توسط ECU محاسبه نگردد، دیگر ند موتور قادر به کار کردن به صورت سابق را نداشته و در عملکرد آن مشکل ایجاد می شود.
  • طول دوره تعمیر بسته به عوامل مختلفی از جمله ماهیت و وسعت آموزش، در دسترس بودن قطعات جایگزین و حجم کار تکنسین تعمیر می تواند متفاوت باشد.
  • البته دوره آموزش تعمیرات ایسیو مجموعه ما علاوه بر ایسیو، تمامی بردهای الکترونیکی خودروهای داخلی را نیز شامل می شود که این مورد نیز دلیلی بر تسلط بیشتر ، درآمد بیشتر و آینده بهتر کارآموزان مجموعه ما بوده و هست.

در آموزشگاه تعمیرات ایسیو خودرو ECU برق گستران این دوره به دلیل سرفصل های کامل و جامع و همچنین مدرس دوره که یکی از بهترین مدرسان دوره تعمیرات ایسیو می باشد قیمت مناسبی دارد. یکی از محبوب‌ترین حرفه‌های پردرآمد که بسیاری از جوانان به آن علاقه‌مند هستند تعمیر خودرو است. با توجه به استقبال زیاد این حرفه، دوره تعمیر ECU خودروهای ایرانی و خارجی در کشورمان برگزار می‌شود.

برای ورود به بازار کار تعمیرات ایسیو چه مراحلی را باید گذراند؟

ایسیو خودرو یک برد الکترونیکی است که به دلایل زیادی امکان دارد دچار آسیب دیدگی شود. از آنجایی که این قطعه نقش مهمی در خودرو داراست و خراب شدن آن مشکلات زیادی را برای خودرو به وجود می آورد . ایسیو که به آن مغز خودرو یا کامپیوتر نیز گفته می شود ؛ یکی از مهم ترین قطعات در خودروهای انژکتوری است.

درباره مدرس آموزش تعمیرات ایسیو